2017. március 23., csütörtök - Emőke
Magyar Természetjáró Szövetség
termeszetjaro.hu »Versenynaptár
Magyar Természetjáró Szövetség

Versenynaptár

Az oldal folyamatos szerkesztés alatt van.


A 2017. évi bajnokságok

A bajnokságba beszámító versenyek kiírásai a linkek alatt találhatók:

2017.02.18.    Egri Tavaszváró - Eger (Heves Megyei Természetbarát Szövetség)
2017.03.05.    Silvanus parkverseny - Budapest (Silvanus SE)
2017.03.25.    Bakancsos Atom Kupa - Geresdi-dombság (Demeter Egyesület és Atomerőmű SE)
2017.03.26.    Gémes parkverseny - Budapest (Gémes TE)
2017.04.02.    Gémes városismereti verseny - Budapest (Gémes TE)
2017.04.08.    REZÉT Kupa - Pirtó környéke (DÉMÁSZ-REZÉT SE)
2017.04.09.    Eltájoló Kupa egyéni - Kaskantyú (Eltájolók TSE)
2017.04.15.    Tavaszi Mátra Kupa - Mátra (Mátra TTS)
2017.04.22.    Varsányi Kupa - Pilis-hegység (Magyar Villamos Művek SE)
2017.04.23.    Kőbányai Barangolók Kupa - Budapest (Kőbányai Barangolók SE)
2017.04.23.    Föld Napja Kupa - Budapest/Péterhalmi-erdő (Természetjáró és Sí SE FBR)
2017.04.30    Gémes Majális Kupa - Budapest/Hárshegy (Gémes TE)
2017.05.13.    Spartacus Kupa egyéni - Nagymágocs (Szentesi Spartacus SzSE)
2017.05.20.    Napernyő Kupa - Bükk (Kárpát Egyesület Eger)
2017.05.21.    Hollós Kupa - Bükk (Tiszaújvárosi Sport Club TSzo.)
2017.05.21.    Kőbánya Kupa - Budai-hegység (ORION TTE)
2017.05.27.    Gyermeknap Kupa - Solymár (Gémes TE)
2017.06.10.    Velence Kupa - Velencei-hegység (Fejér Megyei Természetbarát Szöv.)
2017.07.02.    Gerecse Kupa - Pusztamarót (Természetjáró Fiatalok Szövetsége)
2017.07.15.    Spartacus Kupa éjszakai - Ópusztaszer (Szentesi Spartacus SzSE)

2017.09.03.    Campona Kupa
2017.09.09.    Eltájoló Kupa
2017.09.23.    Zemplén Kupa egyéni
2017.09.24.    Zemplén Kupa csapat
2017.09.24.    Gémes Kupa
2017.10.01.    Silvanus tájékozódási verseny
2017.10.07.    Katica Tanya Zöldpont Tájékozódási Túraverseny
2017.10.08.    Gémes Sziget Kupa - Budapest (Gémes TE)
2017.10.14.    Mátra Kupa
2017.10.21.    Köztársaság Kupa
2017.11.04.    Avar Kupa

-----------------------------------------------------------------------------

A 2016. évi bajnokságok

Versenykiírások (a linkek alatt letölthetők):

ELMARADT! Virtavár: Kékes TE. 2016. február 20. (szombat), Mátra

7. Egri Tavaszváró: Heves Megyei Tb. Szöv., 2016. február 27. (szombat), Eger

Silvanus Parkverseny: Silvanus SE, 2016. március 6. (vasárnap), Budapest - Kiscell

Bakancsos Atom Kupa: DEMETER, ASE, 2016. március 19. szombat), Nyugati-Mecsek - Abaliget

Gémes Parkverseny: Gémes TE, 2016. március 19. (vasárnap), Budapest - Gellért-hegy

Tavaszi Mátra Kupa (csapat, egyéni): Mátra TTS, 2016. április 2. (szombat), Mátra

Gémes Városismereti Verseny: Gémes TE, 2016. április 3. (vasárnap), Budapest

Rezét Kupa: DÉMÁSZ-Rezét SE, 2016. április 9. (szombat), Kisszállás

TUTI Kupa: TUTI Egyesület, 2016. április 9. (szombat), Budapest/Margitsziget
Eltájoló Kupa (egyéni): Eltájolók TSE, 2016. április 10. (vasárnap), Bócsa

Gémes Sziget Kupa: Gémes TE, 2016. április 10. (vasárnap), Budapest - Népliget

Föld Napja Kupa: Váci Síiskola FBR, 2016. április 16. (szombat), Budapest - Péterhalmi-erdő

Varsányi Kupa: MVM SE, 2016. április 23. (szombat), Pilis

Kőbányai Barangolók Kupa (csapat): Kőbányai Barangolók SE, 2016. április 24. (vasárnap), Budapest környéke

Kőbánya Kupa: ORION TTE, 2016. május 22. (vasárnap), Budai-hegység/Hárs-hegy

Kőbányai Barangolók Kupa (egyéni): Kőbányai Barangolók SE, 2016. május 22. (vasárnap), Budai-hegység/Hárs-hegy

Gyermeknap Kupa: Gémes TE, 2016. május 29. (vasárnap), Budapest, Csillebérc

Hollós Kupa: Tiszaújvárosi SC, 2016. június 4. (szombat), Miskolctapolca-Komlóstető

Napernyő Kupa: Kárpát Egyesület Eger, 2016. június 5. (vasárnap), Sirok-Kőkútpuszta

Velence Kupa: Fejér Megyei Természetbarát Sz., 2016. június 11. (szombat), Velencei-hegység, Sukoró

Napernyő Kupa egyéni, Kolacskovszky emlékverseny: Kárpát Egyesület Eger, 2016. július 9., Bükk, Felsőtárkány

Kolacskovszky emlékverseny: Heves Megyei Tb. Szöv., 2016. július 9., Bükk, Felsőtárkány

Spartacus Kupa (éjszakai): Szentesi Spartacus SK, 2016. július 16., Nagymágocs

x

Eltájoló Kupa: Eltájolók TSE, 2016. szeptember 3. (szombat), Izsák

Campona Kupa: Gémes TE, 2016. szeptember 4. (vasárnap), Budapest

Zemplén Kupa (csapat): Elektromos SE, 2016. szeptember 17. (szombat), Károlyfalva
Zemplén Kupa (egyéni): Elektromos SE, 2016. szeptember 18. (vasárnap), Károlyfalva

Gémes Kupa: Gémes TE, 2016. szeptember 25. (vasárnap), Budapest

Katica Tanya: Zöldpont Életmódklub, 2016. október 1. (szombat), Deseda-tó

Silvanus tájékozódási verseny: Silvanus SE, 2016. október 9. (vasárnap), Budapest, Cinkotai-erdő

Mátra Kupa: Mátra TTS, 2016. október 16. (vasárnap),Gyöngyöstarján - Sósi rét

Köztársaság Kupa: Zöldsport Egyesület, 2016. október 22. (szombat), Budapest

Avar Kupa: Kékes TE és Mátra TTS, 2016. november 12. (szombat), Mátra

MTSZ Versenybizottság

-----------------------------------------------------------------------------


 
A 2015. évi bajnokságok

Túraversenyek archívum

MTSZ Versenybizottság
4122 alkalommal
Belépés, regisztráció
Honlapunk adatai
  • 4 374 regisztrált felhasználó
  • 2 046 hírlevél előfizető
  • 308 természetjáró szervezet
  • 2 277 turistaút szakasz
  • 12 795 km turistaút
  • 96 túramozgalom
  • 2 932 túramozgalom teljesítő
  • 60 esemény
  • 2 160 megjelent cikk, hír
  • 210 belső oldal
  • 1 790 egyéb dokumentum
Eseménynaptár
Hírlevél

captcha

Keresés
Címkefelhő
Kövess minket!
RSS  Facebook Twitter